Головна Право На Волині прихильники московського патріархату побили та покусали волонтерку. Відео

На Волині прихильники московського патріархату побили та покусали волонтерку. Відео

819

За 25 кілометрів від Луцька, в селі Рудня, між учасниками обговорення переходу місцевого Свято-Дмитрівського храму від УПЦ МП до складу Православної церкви України, спалахнув неабиякий конфлікт.

Про інцидент розповіла учасниця подій, волонтерка Віра Шварцкоп.

«Діалогу не вийшло. Фанатики московських попів були проти публічності. Вони вигукували образи, триповерхові мати, накинулись на мене з кулаками і забрали телефон, яким я всього-на-всього проводила пряму трансляцію. Упирі бояться світла, зло боїться правди. Ці “віруючі” люди, зокрема чоловік на відео, кілька разів вдарили мене в груди і відібрали телефон. Довелося викликати швидку», – розповідає пані Віра.

На першому оприлюдненому відеозаписі видно, як вищезгаданий чоловік, виконує рух схожий на укус, після чого волонтерка починає сильно кричати.

Інформацію про укус, журналістам сайту новин Луцька та Волині «Конкурент» Віра Шварцкоп підтвердила особисто та зазначила, що рану від укусу довелося обробляти працівникам «швидкої», які прибули на місце події.

«Найцікавіше, що настоятель храму не виявив жодного бажання врозумити свою паству, вгамувати агресію. Сидів в церкві і спостерігав спокійно через вікно. Невже то так прийнято в цій громаді так матюкатися, кричати і шарпатися? Чого змогла навчити цих людей церква?» – обурюється волонтерка.

” Упирі бояться світла, зло боїться правди. Ці «віруючі» люди, зокрема чоловік на відео, кілька разів вдарили мене в груди і відібрали телефон. Довелося викликати швидку. Найцікавіше, що настоятель храму не виявив жодного бажання врозумити свою паству, вгамувати агресію. Сидів в церкві і спостерігав спокійно через вікно. Невже то так прийнято в цій громаді так матюкатися, кричати і шарпатися? Чого змогла навчити цих людей церква? Дехто з жінок, які заступатися за те, щоб церква лишилася в складі московської, почав переводити тему на Самооборону. Мовляв, прийшла, попросила гроші на тепловізор, не дали, а сказали відкривати збір грошей на її картку. Людоньки, а що тут не так? Самооборона це не банк. Все, що ми передаємо захисникам, ми купуємо спільним коштом. Коштом людей, які не чекають на подачки, не вважають, що їм хтось винен, не надіються на багатого дядю, який всім все купить. Це люди майбутнього, а ці – трутні. Так, їхні чоловіки, брати, сини воюють. Віддають свої життя, поки ці в хусточках славлять попів, які десятиліттями лизали дупу кірілу. Це наш руднянський отряд путіна! Підтримали його і окремі переселенці з областей, де зараз рускій мір показав своє істинне лице. На відео ви можете самі переконатися як в перемішку з матюками молодь з Донецька просуває москальські наративи. Думаю Рудня має всі шанси асимілюватися з Донбасом. Принаймні, поведінка прихожан цього храму про це
яскраво свідчить. Страшно. З ким ми живемо?.. На відео забирають в мене телефон.” – продовжила Віра Шварцкоп