Головна Політика Лучанам розповіли про небезпеку торгівлі людьми

Лучанам розповіли про небезпеку торгівлі людьми

824

Напередодні Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми 29 липня 2022 року у центрі міста Луцька проведено виїзний захід Луцького міського центру зайнятості, за участі суб’єктів взаємодії, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми.

Про торгівлю людьми спілкувалися з лучанами та гостями міста представники Департаменту соціального захисту населення Волинської облдержадміністрації, Департаменту молоді та спорту Луцької міської ради, Управління праці, Національної поліції, ГО «Волинські перспективи» та ГО «Велес+», Волинського обласного та Луцького міського центрів зайнятості.

 
 

Фахівці служби зайнятості інформували перехожих про послуги та електронні сервіси служби зайнятості, актуальні вакансії по місту Луцьку та Волинській області, знайомили з перевагами офіційної зайнятості та можливістю участі у проєктах щодо створення чи розвитку бізнесу.

 

Учасники заходу мали можливість ознайомитись із законодавством України щодо протидії торгівлі людьми та отримати рекомендації як себе захистити та як уберегтись від цієї проблеми.

 

 

Луцький міський центр зайнятості