Головна Право По гроші до ошуканих волинян шахраї приїжджають у формі працівників поліції

По гроші до ошуканих волинян шахраї приїжджають у формі працівників поліції

1745

Попри численні роз’яснення правоохоронців, волиняни (переважно похилого віку) продовжують ставати жертвами шахраїв, які працюють за класичною схемою «Ваш син у поліції».

Про це повідомили у Прокуратурі Волинської області.

Так, 07 лютого 2020 року 85-річна мешканка Луцька віддала незнайомцю, вдягнутому у форму поліцейського, 65 000 грн, аби залагодити ситуацію із ДТП, винуватцем якої нібито була її донька.

Жінці подзвонили “із поліції”,повідомили прикру новину, а також те, що і з потерпілими, і з правоохоронцями усе можна владнати за гроші, по які згодом і приїхав “поліцейський”.

Потерпів 09 лютого 2020 року від таких же дій шахраїв і 88-річний лучанин. Він віддав псевдополіцейському, який під’їхав до нього додому, 8 тисяч доларів США, аби врятувати сина від кримінальної відповідальності за нібито вчинену ним ДТП.

 Прокуратура Волинської області звертається до громадян із проханням розповісти своїм родичам поважного віку про ймовірність таких дій шахраїв. Також просимо повідомляти правоохоронні органи про отримання телефонних дзвінків нібито від працівників поліції чи прокуратури, які розповідають що близький родич абонента вчинив ДТП чи інший злочин і, аби залагодити справу з потерпілими та правоохоронцями, необхідно перевести гроші на картковий рахунок або віддати комусь у конкретному місці.

У випадку отримання таких телефонних дзвінків в жодному разі не надсилайте і не передавайте кошти шахраям та обов’язково звертайтеся із заявами про факти таких дій у правоохоронні органи.

І пам’ятайте – лише ваша пильність та здоровий глузд убезпечить вас від того, щоб не стати жертвою шахраїв.