Головна Право За завдані збитки на понад 225 тисяч гривень посадовець з Волині відповість...

За завдані збитки на понад 225 тисяч гривень посадовець з Волині відповість перед законом

2071

Волинського посадовця судитимуть за службову недбалість, через яку державі завдано збитків на понад 225 тис. грн

Прокуратура Волинської області затвердила і скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про вчинення заступником начальника  державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» службової недбалості, що спричинила тяжкі наслідки державним інтересам.

Із 2013 по 2015 рік посадовець неналежно контролював дії підлеглих та підписав 116 підготовлених ними договорів із суб’єктами господарювання на проведення експертних обстежень та досліджень, у яких було занижено встановлений законом граничний розмір тарифу вартості цих робіт.

Унаслідок реалізації послуг за заниженою ціною державі було завдано збитків на суму понад 225 тис. грн.

Посадовця обвинувачують у вчиненні цього злочину і невдовзі він постане перед судом.

Судитимуть і двох його підлеглих – за складання завідомо підроблених офіційних документів.

Довідково: за службову недбалість, що спричинила тяжкі наслідки державним інтересам, санкцією ч.2 ст. 367 КК України передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від двох до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Неодноразове складання працівником юридичної особи будь-якої форми власності, який не є службовою особою, завідомо підроблених офіційних документів,  згідно із санкцією ч. 3 ст. 358 КК України, карається обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк.