Головна Право Подарунок кращому правоохоронцю

Подарунок кращому правоохоронцю

5048

Нелегка праця дільничних інспекторів міліції, які працюють з населенням, здійснюючи профілактику правопорушень, викриваючи злочини. Кожного мусять вислухати, вжити заходів для вирішення проблем, дати пораду. Дільничні постійно в роботі і завжди в русі.

Старший лейтенант міліції Анатолій Денисовець служить в органах внутрішніх справ Шацького району із 2005 року. За нинішній рік цим старшим дільничним інспектором на території Світязької сільської ради було розкрито 8 злочинів, складено 96 адміністративних протоколів, розглянуто 136 заяв та повідомлень громадян. Саме цього року Анатолій Володимирович ступив на вищий щабель професіоналізму в своїй нелегкій діяльності, його фото – на Дошці пошани в УМВС України у Волинській області.

З нагоди Дня міліції та в знак вдячності депутати Світязької сільської ради на чолі з сільським головою Миколою Цвидом зробили своєму дільничному приємний сюрприз. З рук Миколи Васильовича міліціонер отримав ключі від мотоцикла «Вайпер».

– Зізнаюсь чесно, що буквально розривався, намагаючись відреагувати на всі звернення, які надходять від громадян з сіл Світязь, Підманове, Омеляне та пансіонату «Шацькі озера». Транспортний засіб значно полегшить роботу, бо оперативність сприяє розкриттю злочинів, – не приховував задоволення Анатолій Денисовець, дякуючи за подарунок.

Олена КОСТЮК,
інспектор по роботі з населенням Шацького РВ УМВС.