Головна Право Польського митника на Волині покарали за завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину

Польського митника на Волині покарали за завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину

1926

Ковельський міськрайонний суд, затвердивши угоду про визнання винуватості, укладену між прокурором Ковельської місцевої прокуратури та громадянином Республіки Польща, призначив іноземцю, обвинуваченому у завідомо неправдивому повідомленні про вчинення злочину, покарання у виді штрафу.

Про це Шацькому краю повідомили у Прокуратурі Волинської області

Старший спеціаліст митно-податкової служби в місті Свіднік Республіки Польща приїхав в Україну, аби продати своє авто, й успішно це зробив.

Проте бажаючи при цьому отримати у Польщі ще і страхову суму за шкоду, заподіяну майну, він прийшов у Ковельський відділ поліції та повідомив, що автомобіль у нього вкрали.

Правоохоронці ж, встановивши місцезнаходження автомобіля, з’ясували правду й згодом повідомили спритному іноземцю про підозру у вчиненому з корисливих мотивів завідомо неправдивому повідомленні про злочин.

Польський митник визнав свою винуватість у цьому кримінальному правопорушенні й суд призначив йому узгоджене покарання у виді штрафу в розмірі 500 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (8500 грн).