Головна Право Правоохоронці Волині знищили 32 одиниці зброї та майже 700 боєприпасів

Правоохоронці Волині знищили 32 одиниці зброї та майже 700 боєприпасів

1100

Сьогодні на ливарному заводі у Горохові поліцейські  утилізували  зброю та боєприпаси, які були визнані  речовими доказами у кримінальних провадженнях та відповідно до  рішень Волинського суду підлягали знищенню.

Правоохоронці знищили 16 одиниць різноманітної зброї:  3 пістолети травматичної дії, 1 газовий пістолет, 2 пневматичні пістолети, 2 одиниці зброї кустарного виробництва, 4 гвинтівки та карабіни, 2  стартові пістолети та 2 пістолети іноземного виробництва. Підлягало утилізації й 16 одиниць холодної зброї: ножі та кастети.

Всю зброю переплавили на господарські речі.

Окрім того, знищили шляхом випалювання пороху майже 700 патронів.

Правоохоронці Волині знищили 32 одиниці зброї та майже 700 боєприпасівПоліція нагадує: за незаконне зберігання зброї, боєприпасів, вибухівки законом передбачено кримінальну відповідальність. Зокрема, санкція статті 263 Кримінального кодексу України, передбачає від трьох до семи років позбавлення волі.

Правоохоронці Волині знищили 32 одиниці зброї та майже 700 боєприпасівОднак, у випадку добровільної здачі зброї в органи та підрозділи поліції громадяни звільняються від кримінальної відповідальності.

Сектор комунікації поліції Волинської області

Джерело