Головна Право Прокурори на Волині вимагають скасування державної закупівлі у освітній сфері на 2,4...

Прокурори на Волині вимагають скасування державної закупівлі у освітній сфері на 2,4 мільйони гривень

1009

Прокуратура Волинської області звернулася до суду із позовом в інтересах держави в особі Західного офісу Держаудитслужби та Зарічанської сільської ради Володимир-Волинського району до господарського  товариства, вимагаючи визнати недійсними результати торгів та договір  підряду на суму понад 2,4 млн грн.

Прокурори з’ясували, що орган місцевого самоврядування за наслідками відкритих торгів у травні 2020 року уклав з підприємством договір на проведення робіт з капітального ремонту фасаду загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня» в селі Суходоли Володимир-Волинського району.

Проте процедуру закупівлі проведено із порушеннями вимог Закону України «Про публічні закупівлі», – вважають у прокуратурі, адже з пропозицій, які надійшли для участі в електронних торгах, вибрали на понад 450 тис грн дорожчу від найбільш економічно вигідної, що призведе до нераціонального та неефективного використання бюджетних коштів.

Окрім того, тендерна пропозиція переможця торгів не відповідала умовам тендерної документації, адже підприємство не підтвердило досвід виконання аналогічних договорів та наявність працівників відповідної спеціальності.

Втрутившись у ситуацію, у суді прокурори вимагатимуть визнати  результати торгів та договір підряду недійсними.

Пресслужба прокуратури Волинської області