Головна Право Щоб ваше весілля запам’яталося на все життя

Щоб ваше весілля запам’яталося на все життя

4580

На виконання доручення Головного територіального управління юстиції у Волинській області та з метою популяризації серед населення послуг щодо проведення індивідуальних урочистих обрядів, працівники Шацького районного відділу ДРАЦС організували показову виїзну церемонію обряду «Ювілей весілля» за новим сценарієм, яку провели на березі озера Люцимер.

Відзначати річниці весіль в Україні стали досить давно. Адже рано чи пізно приходить пора знімати весільне плаття і, здається, більше ніколи не доведеться пережити всі ці непередавані емоції найважливішого для жінки весільного дня. Але не варто засмучуватися, вас і вашу другу половинку чекає ще безліч приємних моментів під час святкування річниці весілля.

Таких святкових і навіть, якщо сімейне життя склалося успішно, ювілейних дат досить багато, у яких іноді не одна, а дві і більше назви.
Срібне весілля святкують через 25 років з моменту створення сім’ї. Срібло – красивий, благородний і дуже міцний метал. Двадцятип’ятирічний ювілей сімейного життя говорить про те, що любов не розбилася об підводні камені буднів, а загартувалася і знайшла шляхетні обриси. Це дозволяє кожному з подружжя у цей день з гордістю разом з обручкою одягти срібне кільце, яке свідчить про міцність союзу.

Нещодавно такий прекрасний ювілей завітав у хорошу і поважну шацьку сім’ю. Часто ця жінка сама реєструє шлюби, а сьогодні вона разом зі своєю половинкою – головна героїня урочистої події. Мудра та чарівна Тетяна Семерей – головний спеціаліст нашого відділу.

Щиро вітаємо Тетяну та Миколу! Бажаємо довгих та щасливих років, любові, радості та взаєморозуміння! Сьогодні ви в своєму срібнім шлюбі немовби знов єднаєте серця, щоб все життя і радісно, і любо пройти пліч-о-пліч в парі до кінця. Хай благодатним буде ваш вік впродовж золотих і діамантових літ.

Додам, що такі виїзні церемонії жителі селища та Шацького району можуть замовити у відділі державної реєстрації актів цивільного стану в подарунок рідним та близьким для того, щоб найдорожчі події в їхньому житті залишити в пам’яті на довгі роки.

Також, окрім проведення урочистих обрядів «Ювілей весілля», до послуг шачан та гостей нашого краю пропонуються, звичайно ж, обряд «Шлюб», зокрема виїзна церемонія. Бо вона – ключовий, найромантичніший момент на весіллі, що дозволяє перетворити його на мрію. Місце проведення церемонії може бути різним: біля води на березі озера, на зеленому газоні під відкритим небом. Також не менш романтично виглядають церемонії, проведені у ресторані, де проходитиме банкет, чи біля нього. Ваші гості не запам’ятають кількість гарячих страв, а от церемонія, з якої починається весілля, залишиться в пам’яті на все життя. Перше враження не можна справити двічі.

Всіх бажаючих запрошуємо до нашого відділу!!!
Наша адреса: смт Шацьк, вул. Природна, 33. Тел. 2-90-94.

Орися ДУЖА,
начальник Шацького районного відділу ДРАЦС