Головна Право Ще чотири громади на Волині візьмуть участь у проєкті «Поліцейський офіцер громади»

Ще чотири громади на Волині візьмуть участь у проєкті «Поліцейський офіцер громади»

708

Чотири волинські громади: Торчинська, Сошичненська, Велимченська та Смідинська, – зголосилися стати учасниками проєкту «Поліцейський офіцер громади». Усе задля того, аби покращити безпекове середовище у своїх населених пунктах.

Про це розповів начальник сектору взаємодії з громадами УПД ГУНП Роман Богдан. Днями він зустрівся із головами ТГ та обговорив подальшу співпрацю.

За словами поліцейського, громади придбають службові автомобілі своїм шерифам, а також, відповідно до нормативних документів, облаштовують робочі місця правоохоронцям – поліцейські станції.

«Фундамент у нашій спільній діяльності з цими громадами ми заклали. З їх очільниками вже підписано меморандум про співпрацю та партнерство. Планується проведення конкурсу для відбору правоохоронців, які виконуватимуть обов’язки поліцейських офіцерів. Вони пройдуть відповідне навчання, де опанують необхідні знання та навички для несення служби, і лише тоді розпочнуть працювати», – зазначили в УПД.

Зауважимо, що нині у Волинській області успішно працює 49 поліцейських офіцерів.  Дотримуючись одного з принципів проєкту, більшість з них проживають на територіях обслуговування. Вони добре розуміють і бачать потреби жителів й допомагають у вирішенні їх проблем.

Поліція Волині продовжує працювати у цьому напряму і йти до головної цілі, аби у кожній громаді області був свій поліцейський офіцер.