Головна Право У Ковелі рятувальники провели спеціальні тренування

У Ковелі рятувальники провели спеціальні тренування

591

Днями у Ковелі відбулись спеціальні тренування органів управління та усіх спеціалізованих служб цивільного захисту на об’єкті паливно-енергетичного комплексу.

Вони проходили на території підприємства ПТМ “Ковельтепло”. За легендою, в районі вулиці Володимирської близько 11 години сталася аварія. У результаті було знеструмлено котельню та припинилось теплопостачання кількох будинків. На місце події за сигналом тривоги прибули спеціалізовані служби цивільного захисту Ковельської територіальної громади.

Усі вони на практиці відпрацювали порядок дій при ліквідації аварійної ситуації. Учасники навчань зосередились на детальному аналізі заходів, пов’язаних з аварійним відключенням тепло- та газопостачання, проведенні аварійно-відновлювальних робіт й у максимально стислі строки забезпеченні подальшого функціонування котельні.

 

На місці умовної аварії працював штаб із ліквідації надзвичайної ситуації. Підбиваючи підсумки тренувань, заступник міського голови Віктор Жигаревич подякував усім задіяним службам за оперативні та високопрофесійні дії: «Загалом мета навчань була досягнута – рятувальники удосконалили свої вміння та навички, а також потренувалися злагоджено працювати з місцевими аварійними службами».