Головна Право У Луцьку продовжують боротися з рекламою наркотиків

У Луцьку продовжують боротися з рекламою наркотиків

789

13 жовтня відбувся черговий рейд з ліквідації наркотичних написів із фасадів будівель у місті Луцьк. Ми розуміємо, що це тільки один з напрямків протидії поширенню наркоманії, але доволі важливий.

Що приємно, від лютого місяця (з початку першого рейду в цьому році) і донині наркотичних написів стає все менше. При здійсненні рейдів із перевірки нами помічено, що все більше приватних домогосподарств, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, комунальних закладів та інших організацій й установ своїми зусиллями нейтралізують ці написи. Не може не тішити така відповідальність. Адже це не просто малюнки, які псують зовнішній вигляд будинків, – це реальна реклама наркотиків, якою можуть скористатися люди, в тому числі підлітки та молодь. Будьмо уважні, обережні та відповідальні.

 
 
 

Якщо Ви побачили такий напис на вашому будинку – нейтралізуйте його або попередьте голову ОСББ чи власника будівлі. Перешліть фото напису (із вказуванням адреси приміщення) на електронну пошту dsms.lutskrada@gmail.com із позначенням «наркотичний напис», і наші партнери в найкоротший строк ліквідують небезпечну позначку.

 
 
 

Можете також звернутися за телефоном 777 925 (департамент молоді та спорту Луцької міської ради) із повідомленням.

 
 

Дякуємо нашим партнерам, які завжди пліч-о-пліч з нами у популяризації здорового способу життя, профілактиці та боротьбі з наркоманією: департамент муніципальної варти, Патрульна поліція Волинської області, Луцький міський молодіжний центр, Управління боротьби з наркозлочинністю у Волинській області, Луцьке районне управління поліції та інші.

 
 

Дякуємо Фонд Ігоря Палиці “Тільки разом” за придбання якісної фарби максимально у тон фасадів наших будівель, адже естетика – це теж важливо.

 

 

Департамент молоді та спорту