Головна Листи Розпочато заходи з осінньої висадки дерев у Луцьку

Розпочато заходи з осінньої висадки дерев у Луцьку

618

13 жовтня на Меморіальному комплексі “Вічна Слава” вздовж вулиці Нестора Бурчака висаджено алею на честь захисників та захисниць України. Символічно для посадки обрали саджанці дуба та калини, що є невід’ємними символами нашої держави. Висаджено 37 штук саджанців дуба черешчатого, калини та бірючини. У сквері “Святого Миколая” на вул. Богдана Хмельницького, 19 висаджено ялицю білу та дуб черешчатий. Саме сьогодні розпочався осінній етап всеукраїнського проєкту “Озеленення планети” за сприяння Благодійного Фонду “Озеленення України”. Луцьк також долучився до заходів проєкту. Саджанці було придбано за сприяння депутата міської ради Андрія Разумовського.

 

Участь у висадці дерев взяли секретар міської ради Юрій Безпятко, депутати міської та обласної ради, представники громадської організації “Волинський актив молоді”, працівники Палацу учнівської молоді, Регіонального офісу водних ресурсів у Волинській області.

 

В рамках осіннього етапу озеленення міської громади заплановано висадити ще понад 1000 дерев у понад 10 локаціях обласного центу та населених пунктах міської громади.

 
 
 

14 жовтня о 13 годині в Центральному парку культури та відпочинку буде проводитись висаджування молодих дерев на честь захисників та захисниць України, які на полі бою захищають нашу свободу та незалежність держави.

 

Запрошуємо всіх небайдужих взяти участь у висаджуванні дерев.

 
 

 

Відділ екології Луцької міської ради