Головна Право У поліції Волині повідомили, як відбуватиметься несення служби під час зимових свят

У поліції Волині повідомили, як відбуватиметься несення служби під час зимових свят

811

Наближаються традиційні новорічні та різдвяні свята. Інформуємо, що в цей період волинські поліцейські цілодобово нестимуть службу та слідкуватимуть за дотриманням встановлених вимог і правил, передбачених правовим режимом воєнного стану. «Кількість нарядів поліції буде збільшена задля безпеки і спокою громадян. Також поліцейські будуть максимально присутні на тих територіях, які тривалий час перебуватимуть без електропостачання», – зазначив начальник ГУНП у Волинській області Юрій Крошко.

Нагадуємо волинянам про те, що в області діє комендантська година, і на свята її ніхто не скасовує. Відповідно, перебувати на вулицях і в громадських місцях з 24 до 5 години буде заборонено.

Просимо утриматись від використання в новорічну ніч феєрверків, петард, салютів та інших піротехнічних засобів, адже це заборонено.

Також варто не забувати і про морально-етичний аспект святкувань. У той час, коли ви бажаєте феєречно, яскраво та гучно відсвяткувати, в нашій державі триває війна, щоденно гинуть люди: як військові, так і цивільні, щодня ми ховаємо наших захисників, тому просимо всіх поводитись пристойно.

Порушників комендантської години та тих, хто ігноруватиме заборону на використання піротехніки в новорічну ніч, притягуватимуть до адміністративної відповідальності, відповідно до законодавства.

Сектор комунікації поліції Волинської області