Головна Листи У Володимирі КП “Полігон” отримав новий екскаватор від проєкту “ГОВЕРЛА”

У Володимирі КП “Полігон” отримав новий екскаватор від проєкту “ГОВЕРЛА”

685

Володимир-Волинська міська територіальна громада як учасниця Проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА») протягом 2022 року отримала значущу матеріальну допомогу в організації швидкого реагування на надзвичайні ситуації та ті виклики, що постали перед нами через війну росії проти українського народу. Та днями у Володимир надійшов найбільший, в прямому сенсі слова, подарунок від американського народу нашій громаді – екскаватор-навантажувач JCB, який вирішено передати для потреб КП “Полігон”.

Сьогодні міський голова Ігор Пальонка разом із першим заступником Ярославом Матвійчуком відвідали КП “Полігон”, аби особисто оглянути техніку та привітати комунальників із черговим оновленням автопарку. Ігор Пальонка зазначив, що завдяки проєкту “ГОВЕРЛА” громада цьогоріч отримала чимало необхідного у теперішній час обладнання: генератори, вогнегасники, бензорізи, пожежне обладнання, намети тощо. Екскаватор JCB – найбільш коштовна матеріальна допомога, яка стане у пригоді комунальникам громади.
Як розповів директор КП “Полігон” Володимир Собіпан, такий екскаватор слугуватиме протягом цілого року: взимку з його допомогою чистимуть та вивозитимуть сніг, перевозитимуть вантажі, а навесні та влітку його можна використовувати для прокладання або ремонту комунікацій всіх типів.
 Володимир-Волинська міська територіальна громада високо цінує партнерство з Проєктом USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА»), який впроваджується компанією DAI Global LLC (DAI) та щиро дякує партнерам за підтримку.