Головна Право У Володимирі провели нічні профілактичні відпрацювання громадських місць

У Володимирі провели нічні профілактичні відпрацювання громадських місць

665

З метою запобігання вчиненню злочинів дітьми, забезпечення правомірного здорового дозвілля молоді на території Володимирської територіальної громади ювенальні поліцейські Володимирського РВ поліції  спільно із поліцейським офіцером громади, а також представниками служби у справах дітей та центру соціальних служб виконавчого комітету Володимирської міської ради провели нічні профілактичні відпрацювання  громадських місць.

Під час відпрацювання уповноважені суб’єкти взаємодії виявили факти вчинення неповнолітніми особами адміністративних правопорушень. З метою перевиховання дітей, виправлення їхньої поведінки поліцейські склали відносно останніх протоколи про адміністративні правопорушення та провели профілактичні бесіди.

Важливо пам’ятати!

· Дітям заборонено з 22:00  перебувати без супроводу батьків у громадських місцях.
· Власники закладів розваг та громадського харчування з 22:00 до 06:00 години мають право вимагати у відвідувачів документи, що підтверджують досягнення ними 16-річного віку.
· У разі виявлення дитини в розважальному закладі чи в громадських місцях (парки, вулиці, території шкіл та дитячих садків, дитячі та спортивні майданчики, бари, дискотеки, магазини з алкогольною продукцією тощо) у нічний час, буде притягнуто до адміністративної відповідальності батьків за неналежне виконання батьківських обов’язків (стаття 184 КУпАП).