Головна Право Шановні громадяни!

Шановні громадяни!

5320

Незаконне зберігання зброї, боєприпасів, вибухівки – це злочин, за який законом передбачено кримінальну відповідальність.

З метою виведення зазначених предметів з незаконного обігу з 01 по 30 квітня 2014 року на території району проводиться місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів, вибухівки або вибухових пристроїв, що незаконно зберігаються в населення без відповідного дозволу органів внутрішніх справ.

Добровільно здана зброя, за згодою особи, що її видала, може бути зареєстрована у встановленому законом порядку після її перевірки по відповідних обліках ОВС або знищується.

Детальні консультації щодо порядку добровільної здачі зброї, боєприпасів та її реєстрації ви можете отримати в дільничного інспектора міліції, який обслуговує  населений пункт, де ви проживаєте, в черговій частині  Шацького РВ УМВС за тел. 20-4-64, 102, або особисто в кабінеті інспектора дозвільної системи.

Пам’ятайте!

Незареєстрована зброя – це не тільки порушення закону, а й причина нещасних випадків, які трапляються з громадянами та їх неповнолітніми дітьми.

В.ЗАНЮК, інспектор дозвільної
системи Шацького РВ УМВС, капітан  міліції.