Головна Право На Волині правоохоронці запобігли переміщенню через кордон 30 тисяч пачок сигарет. Відео

На Волині правоохоронці запобігли переміщенню через кордон 30 тисяч пачок сигарет. Відео

1513

Велику партію контрафактних сигарет затримали правоохоронці на Волині. Про це повідомили у Державній прикордонній службі.

В ході реалізації оперативної інформації про можливе транспортування  підакцизних тютюнових виробів у прикордоння для подальшого незаконного їх переміщення до країн ЄС, спільною міжвідомчою групою у складі оперативних співробітників Луцького прикордонного загону, патрульної поліції міста Ковель та у тісній взаємодії з представниками податкової міліції ГУ ДФС у Волинській області, із залученням військовослужбовців Держприкордонслужби «ДОЗОР», в місті Ковель було зупинено мікроавтобус марки «Фольксваген» під керуванням громадянина України.

В результаті огляду зупиненого правоохоронцями автомобіля, у багажному відділенні виявлено 60 ящиків (30 000 пачок) контрафактних сигарет. Співробітниками податкової міліції автомобіль та тютюнові вироби вилучено. Приблизна сума конфіскованого авто разом з товаром склала 1,5 млн грн.

До ДФС направлено повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення за статтями 204 «Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів» та 199 ККУ «Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут… марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів».


(ВІДЕО) На Волині правоохоронці запобігли переміщенню через кордон 30 тисяч пачок сигарет

(ВІДЕО) На Волині правоохоронці запобігли переміщенню через кордон 30 тисяч пачок сигарет

(ВІДЕО) На Волині правоохоронці запобігли переміщенню через кордон 30 тисяч пачок сигарет