Головна Право Мешканеця Ківерець судитимуть за спроби підкупити поліцейських

Мешканеця Ківерець судитимуть за спроби підкупити поліцейських

1678

Ратнівський відділ Ковельської місцевої прокуратури скерував до суду із угодою про визнання винуватості матеріали кримінального провадження про  пропозицію та надання мешканцем Володимира-Волинського неправомірної вигоди працівникам поліції.

Увечері 16 травня 2020 року в селищі Ратне правоохоронці зупинили авто за порушення його водієм Правил дорожнього руху.

Аби не бути притягнутим до відповідальності за це, чоловік запропонував поліцейським 200 грн неправомірної вигоди.

Правоохоронці припинили такі дії громадянина та повідомили про злочин в установленому порядку.

Нині водій визнав свою винуватість у пропозиції та наданні неправомірної вигоди службовим особам (ч.1 ст. 369 КК України) та йому узгоджено призначення покарання у виді штрафу в розмірі 8500 грн.

Відповідатиме за свої дії й 56-річний мешканець Ківерець, який 22 травня 2020 року за 500 грн хотів залагодити із працівниками поліції питання щодо не притягнення до відповідальності за порушення Правил дорожнього руху.

За процесуального керівництва Ківерцівського відділу Маневицької місцевої прокуратури водію повідомлено про підозру у вчинені цього злочину, за який, нагадаємо, санкцією ч.1 ст. 369 КК України передбачене покарання до 4 років позбавлення волі.

Прокуратура області вкотре попереджує – згідно із чинним законодавством кримінальна відповідальність за надання неправомірної вигоди настає незалежно від її суми. Кожен, хто намагається у такий спосіб залагодити якісь питання із посадовцями, чинить кримінальне правопорушення і відповідатиме перед законом.

Пресслужба прокуратури області