Головна Право Волинські поліцейські вдосконалювали навики з питань запобігання та протидії домашньому насильству

Волинські поліцейські вдосконалювали навики з питань запобігання та протидії домашньому насильству

495

Відповідні тренінги для поліцейських превентивного блоку Луцького, Ковельського РУП ГУНП, Володимирського та Камінь-Каширського РВП ГУНП відбулися за ініціативи Тренінгового центру ГУНП у Волинській області.

Під час навчання розглядалися чотири види домашнього насильства та насильства за ознакою статі: фізичне, психологічне, економічне та сексуальне.

На тренінгах поліцейські вдосконалювали спеціальні заходи щодо протидії домашньому насильству, зокрема, терміновий заборонний припис стосовно кривдника, обмежувальний припис стосовно кривдника, взяття на профілактичний облік кривдника та проведення з ним профілактичної роботи та направлення кривдника на проходження програми для кривдників, з використанням мультимедійних презентацій, відео, роздавальних матеріалів з інформаційним наповненням.

Тренінги для поліцейських превентивного блоку проводили Інна Остапович, начальник СЮП УПО ГУНП у Волинській області, Марта Москалець, старший інспектор ВДОП УПО ГУНП у Волинській області, Мар’яна Микитюк, старший психолог СПЗ УКЗ ГУНП у Волинській області та Ольга Вершиніна, інструктор з особистої безпеки ТЦ ГУНП у Волинській області.

Сектор комунікації поліції Волинської області