Головна Право Волинські психологи-правоохоронці вдосконалювали вміння щодо надання психологічної допомоги постраждалим внаслідок військової агресії

Волинські психологи-правоохоронці вдосконалювали вміння щодо надання психологічної допомоги постраждалим внаслідок військової агресії

467

Семінар-нарада відбулась у Головному управлінні Національної поліції у Волинській області. У заході взяли участь психологи сектору психологічного забезпечення УКЗ ГУНП, Головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій, Управління поліції охорони і колективом Центру психіатричної допомоги та професійного психофізіологічного відбору ДУ ТМО «ТМО МВС України по Волинській області». 

Навчання проходили в рамках реалізації проєкту «Пункт психологічних практик» та «Ти як?». Основною метою семінару-наради було вдосконалення вмінь спеціалістів оповіщати родичів про поранення чи загибель їхніх близьких та проведення первинної інтервенції у роботі з втратою і горем, аби досягнути змін емоцій та поведінки людини.

Під час навчань присутні практично відпрацювали протоколи щодо повідомлення про загибель людини, обговорили вірогідні реакції, які можуть виникати у відповідь на стрес, та особливості самодопомоги особі, яка повідомляє про втрату. Нагадали також і про стадії проживання горя.

Здобуті знання дадуть можливість кожному з присутніх психологів правильно вибудувати лінію роботи з пораненими, членами їх сімей, та допомогти кожній людині, яка постраждала внаслідок військової агресії.

Сектор комунікації поліції Волинської області