Головна Політика У Литовезькій громаді відкрили денний центр із кризовою кімнатою

У Литовезькій громаді відкрили денний центр із кризовою кімнатою

525

Заклад запрацював учора, 18 квітня 2024 року.

Денний центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі із кризовою кімнатою цілодобового перебування створений за рахунок коштів державної субвенції. На це спрямували понад 1,3 млн грн.

Зокрема, капітально відремонтували приміщення та облаштували 4 ліжко-місця. Тут також є кухня, санвузол, душова кімната та вся необхідна побутова техніка.

Аби потрапити до Центру постраждалій особі (особам) необхідно звернутися до поліції або Центру надання соціальних послуг Литовезької сільської ради. Перебувати у таких закладах можна до 10 днів.

Контактний телефон денного центру : +380 (96) 730 27 84.

Слід зазначити, що денний центр – це доступний та безпечний простір, де у комфортних умовах постраждала від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статті особа може отримати комплексну безоплатну допомогу, а саме:
• консультування психолога та соціального працівника;
• первинну правову допомогу;
• інформування про послуги інших організацій та установ, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії насильству;
• послугу соціального супроводу, яка направлена на подолання або мінімізацію наслідків домашнього та/або насильства за ознакою статі;
• участь у групових та індивідуальних заняттях для дорослих та дітей, групах самодопомоги.