Головна Право У Ковелі податковою міліцією Волині припинено розповсюдження фальсифікату

У Ковелі податковою міліцією Волині припинено розповсюдження фальсифікату

1168

Значна партія підакцизного товару незаконно зберігалася в одному з приватних приміщень мешканця м. Ковель, – інформує Головне управління ДФС у Волинській області.

Працівниками податкової міліції Волині під процесуальним керівництвом прокуратури області в рамках досудового розслідування у кримінальному провадженні, за ознаками вчинення злочину, передбаченого ст.199 КК України, проведено санкціонований огляд приватного обійстя. В ході проведення огляду виявлено значну партію спирту, який ймовірно призначався для виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв.

За результатами проведених заходів із незаконного обігу вилучено майже 1200 літрів спирту та понад 100 літрів алкогольних напоїв, розлитих в тару типу «Bag in Box». Крім того, вилучено велику кількість пластикової тари та обладнання для розливу фальсифікату.

Фіскали наголошують, що обіг алкогольних напоїв, розлитих в тару типу “bag-in-box”, заборонений законодавством України, крім виноробної продукції з вмістом спирту не більше 8,5 відсотків, маркованого марками акцизного податку встановленого зразка.

На даний час у зазначеному кримінальному провадженні тривають необхідні слідчі дії з метою встановлення усіх обставин вчинення кримінального правопорушення.

Головне управління ДФС у Волинській області