Головна Право У поліції Волині продовжують працювати над зміцненням безпекового середовища в області

У поліції Волині продовжують працювати над зміцненням безпекового середовища в області

853

Один з пріоритетних напрямків у цьому процесі – запровадження проекту «Поліцейський офіцер громади» там, де його ще немає.

Аби детально розказати про цей проект і результати впровадження на Волині, співробітники сектору взаємодії з громадами ГУНП проводять зустрічі з головами громад та всіма зацікавленими. Для цього залучають і діючих ПОГів.

Як розповів начальник профільного сектору Роман Богдан, при проведенні зустрічі та спілкуванні з головою Голобської територіальної громади останній повідомив про свою готовність взяти участь позачергово у проекті та виділити кошти на закупівлю службового автомобіля.

«Одночасно, голова громади зобов’язався забезпечити належне робоче місце для ПОГа (поліцейську станцію), про що ним надано відповідний гарантійний лист», – розказав Роман Богдан.

А голова Ківерцівської громади зазначив, що тут готові продовжити свою подальшу співпрацю в рамках проекту ПОГ, зокрема, в частині придбання службового автомобіля «Renault Sandero», про що надано відповідний гарантійний лист.

Окремі громади зацікавленні в реалізації проекту «Поліцейський офіцер громади» та готові облаштувати поліцейські станції всім необхідним, також заявили про готовність забезпечувати паливо-мастильними матеріалами, однак виділити кошти для закупівлі службових автомобілів поки не спроможні й працюватимуть над цим.

У поліції Волині продовжують працювати над зміцненням безпекового середовища в областіТим часом, ряд голів територіальних громад заявили про свою готовність взяти участь в реалізації проекту ПОГ та виділити кошти для придбання службового автомобіля у 2022 році, адже розуміють, що створення і зміцнення безпекового середовища – спільна відповідальність

Сектор комунікації поліції Волинської області

Джерело