Головна Право Юрій Крошко провів нараду з поліцейськими офіцерами громад Волинської області

Юрій Крошко провів нараду з поліцейськими офіцерами громад Волинської області

822

На сьогоднішній день у 31 громаді Волині несуть службу 49 поліцейських офіцерів.

Начальник ГУНП Юрій Крошко провів нараду з ними, аби обговорити і проаналізувати безпекову ситуацію в громадах.

Так, протягом останнього року, у зв’язку з повномасштабним вторгненням, ці офіцери були задіяні в охороні публічної безпеки, несенні служби на блок-постах, виконували інші актуальні задачі на території своїх підрозділів.

«Зараз вирішено повернути їх назад безпосередньо в громади, адже вони потрібні нашим людям, вони мають бути поруч і приходити на допомогу будь-коли», – сказав очільник поліції.

Під час наради підбили підсумки їхньої служби, визначили, які виклики стоять перед цими офіцерами зараз, і обговорили, як працюватимуть далі.

Юрій Крошко відзначив, що кілька офіцерів громад прийняли рішення продовжити службу в штурмовій бригаді НПУ «Лють»: «Я підтримую наших поліцейських в цьому, разом з колегами допомагатимемо їм усім необхідним», – наголосив він.

Нагадаємо, що набір до лав поліцейських офіцерів громад триває, анкета розміщена за посиланням: https://otg-officer.police.gov.ua/

У поліції Волині працюють над зміцненням безпекового середовища. Мета – аби кожна громада мала свого поліцейського офіцера.

Сектор комунікації поліції Волинської області