Головна Право Поліція Волині застерігає жителів області про шахрайства

Поліція Волині застерігає жителів області про шахрайства

1734

У Луцьку за минулі вихідні слідчі поліції відкрили два кримінальні провадження за фактами шахрайств, пов’язаних із незаконним заволодінням коштами пенсіонерів. Зловмисники ошукали довірливих громадян на понад 200 тис. грн.

За схемою зловмисник телефонує до пенсіонерів, називається співробітником правоохоронних органів і повідомляє, що начебто їх родич потрапив у ДТП. Потім шахрай переконує жертву, що для звільнення родичів від кримінальної відповідальності за скоєння дорожньо-транспортної пригоди та лікування потерпілих, потрібно гроші. За коштами зловмисник приходить до потерпілих громадян додому.

Так, не переконавшись у тому, що з родичами все гаразд, 88-річна лучанка віддала шахраю 8 тис. доларів США, а 87-річна жителька обласного центру за начебто звільнення доньки від кримінальної відповідальності заплатила зловмиснику 65 тис. грн..

За фактом шахрайства поліція розпочала кримінальне провадження за ст. 190 Кримінального кодексу України. Правоохоронці проводять заходи спрямовані на встановлення особи зловмисника та притягнення його до відповідальності.

Поліція Волині вкотре закликає громадян бути пильними та не переводити і не віддавати кошти незнайомим особам, а у разі підозри на спробу скоєння шахрайства, одразу телефонувати до поліції.

Сектор комунікації поліції Волинської області