Головна Політика 9 травня на Волині буде збільшено кількість одиниць громадського транспорту, що курсують...

9 травня на Волині буде збільшено кількість одиниць громадського транспорту, що курсують до міських кладовищ

1780

Перший заступник міського голови провів нараду з представниками медицини, правоохоронних органів, перевізниками та комунальних підприємств, органів місцевого самоврядування.

Як повідомив Ярослав Матвійчук, на адресу міського голови та інших посадовців надійшла велика кількість звернень з проханням запустити додаткові рейси громадського транспорту, аби мати можливість доїхати на кладовище у Поминальну неділю. Тому було вирішено проконсультуватись зі спеціалістами різних галузей та безпосередньо з перевізниками щодо можливості збільшення кількості виїздів транспорту 9-го травня.

Як повідомили представники медичної галузі, ситуація з рівнем захворюваності на коронавірус наразі непроста. Генеральний директор ЦПМД Катерина Чубок розповіла, що станом на 6-те квітня хворих на COVID-19 – 81, з яких 44 – жителі міста. На стаціонарному лікуванні у КП “Володимир-Волинське ТМО” перебуває 49 хворих.

Віталій Баюн, медичний директор ТМО, наголосив, що хворі на новий, британський, штам коронавірусу, який наразі поширюється у нас, переносять хворобу важче, як наслідок – підвищився рівень смертності. Це підтвердив також завідувач міськрайонним відділом ДУ «Волинський обласний лабораторний центр МОЗ» Валерій Онищук. За його словами, наразі необхідно звернути особливу увагу на роботу з громадою представників церкви: просити священнослужителів нагадувати про важливість дотримання дистанції, використання індивідуальних засобів захисту та використання одноразових предметів при проведенні ритуальних обрядів.

Також окремо проговорили необхідність дотримання усіх протиепідемічних заходів при користуванні громадським транспортом. Перевізники сказали, що мають можливість підсилити роботу громадського транспорту шляхом збільшення кількості одиниць на маршруті до кладовища. Ярослав Матвійчук наголосив, що при перевезенні важливо, щоб кількість пасажирів не перевищувала кількість сидячих місць, усі користувались засобами індивідуального захисту, проводилась дезінфекція транспорту.

Окремо звернулись до мешканців міста з проханням по можливості утриматись від відвідин цвинтарів саме у неділю, а зробити це в інші дні, аби уникнути великого скупчення людей.

9 травня буде збільшено кількість одиниць громадського транспорту, що курсують до міських кладовищ

9 травня буде збільшено кількість одиниць громадського транспорту, що курсують до міських кладовищ

Джерело