Головна Політика “90% котелень забезпечено дизель-генераторами”, — міський голова Луцька Ігор Поліщук

“90% котелень забезпечено дизель-генераторами”, — міський голова Луцька Ігор Поліщук

875

На цьому наголосив міський голова Ігор Поліщук під час позачергового засідання виконавчого комітету сьогодні, 31 серпня.

За його словами, усі заклади критичної інфраструктури готові до роботи в опалювальний період в умовах воєнного стану. Мова йде про медичні заклади, підприємства “Луцьктепло”, “Луцьководоканал”, школи, садочки.

“90% котелень забезпечено дизель-генераторами, ще 10% – у процесі. До початку опалювального сезону 100% котелень будуть мати дизель-генератори. Також всі об’єкти підприємства Луцькводоканал, медичні заклади забезпечені дизель-генераторами. Міська лікарня має свою твердопаливну котельню, яка працюватиме за відсутності подачі тепла. Передбачені різні плани щодо оперативної реакції на найгірші надзвичайні ситуації”, – наголосив він.

Майже в усіх школах та садочках облаштовані пункти обігріву в укриттях, які мають або пічки-буржуйки, або теплові гармати, медикаменти, записи їжі, води. “Максимум того, що ми могли зробити з підготовки до складної зими, — зробили”, – зауважив міський голова Ігор Поліщук.

 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 777937)