Головна Політика Напередодні початку нового тренувального року в Волинській області перевіряють стан спортивних закладів

Напередодні початку нового тренувального року в Волинській області перевіряють стан спортивних закладів

762

Члени профільної комісії з контролю за станом спортивних споруд сьогодні, 31 серпня 2023 року, оглянули обласні спортивні заклади комунальної форми власності, де проходитимуть спортивно-масові заходи.

«Робота комісії – важлива. Особливо зараз, в умовах воєнного стану, – зазначив профільний заступник голови ОДА Юрій Гупало під час зустрічі з членами комісії. – Наявність та стан укриттів, протипожежна безпека, шляхи евакуації у разі надзвичайної ситуації, дотримання вимог безбар’єрного доступу – усе це має відповідати встановленим нормам».

Також Юрій Гупало рекомендував начальникам районних військових адміністрацій провести такі ж перевірки на місцях.

Своєю чергою, директор департаменту культури, молоді та спорту Олександр Хвіщук наголосив, що на Волині відбуваються спортивні заходи не тільки обласного рівня, а й Чемпіонати України. А це велика кількість учасників, зокрема, дітей.

«Кожен з членів комісії, по своєму профілю знає на що варто звертати увагу. Висновки мають бути об’єктивні. Адже на кону стоїть життя та здоров’я не тільки наших спортсменів та їх тренерів, а й загалом усіх учасників майбутніх обласних та інших чемпіонатів України, які проходитимуть на Волині. Це надзвичайно важливо», – зазначив Олександр Хвіщук.