Головна Політика Безбар’єрність та цифровізація у громадах Волині

Безбар’єрність та цифровізація у громадах Волині

640

У Волинській області продовжують працювати над безбар’єрністю у ЦНАПах. Відтак, ще сім Центрів надання адміністративних послуг у волинських громадах зможуть забезпечити кращий сервіс, зокрема для волинян із порушенням слуху.

«Докладаємо максимум зусиль для якісного розвитку мережі ЦНАП на Волині. А також розвитку безбарʼєрності і зручності отримання послуг для кожного мешканця області, що є одним із головних критеріїв Мінцифри при організації роботи адміністративних Центрів», – відзначила заступниця голови облдержадміністрації Вікторія Левчук.
Планшети будуть облаштовані сервісом УТОГ – системою відеозвʼязку з перекладачем жестової мови для забезпечення комунікації з особами із порушеннями слуху. Отримала їх Волинська ОВА завдяки реалізації проєкту «Посилене партнерство для сталого відновлення», що впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Уряду Швеції.
Сьогодні гаджети передали представникам Зимнівської, Литовезької, Маневицької, Головненської, Павлівської, Заболоттівської та Люблинецької громад.
«Таке нововведення дасть можливість працівнику ЦНАПу у цих громадах ефективно комунікувати з відвідувачем, який спілкується жестовою мовою і забезпечити якісний сервіс. Завдяки спільній роботі з Мінцифрою, нашими ЦНАПами, громадами та міжнародними партнерами ми будуємо на Волині мережу державних послуг: просто, зручно та головне – людяно», – наголосила Вікторія Левчук.