Головна Політика «Безбар’єрною повинна стати уся країна»: начальник Волинської ОВА взяв участь у засіданні...

«Безбар’єрною повинна стати уся країна»: начальник Волинської ОВА взяв участь у засіданні Ради Безбар’єрності

323

Вчора, 26 липня 2023 року, відбулося засідання Ради Безбар’єрності за участю Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля та першої леді України Олени Зеленської. Начальник Волинської ОВА Юрій Погуляйко доєднався до засідання через відеозв’язок.

«Як ішлось під час засідання, безбар’єрність є одним із ключових державних пріоритетів. Адже доступ усіх громадян до просторів та послуг повинен бути максимально зручним. Особливу увагу в обговоренні приділили ветеранам та усім українців, які потребують спеціальних безбар’єних умов», – розповів Юрій Погуляйко.

Зокрема, перша леді наголосила, що з кожним днем розв’язаної Росією війни, в Україні більшає людей із травмами. Тому безбар’єрною має стати вся країна.

Також на засіданні презентували нові проєкти міністерств, серед яких – допомога родинам, що виховують дітей із порушеннями розвитку: консультування й навчання батьків, лікування дитини, її реабілітація та адаптація в дитячому закладі, а також проєкт щодо широкого залучення ветеранів до адаптивного спорту.

«Усе це – безбар’єрність у дії, яка є актуальною і для Волині», – наголосив начальник Волинської ОВА.