Головна Політика Благодійний фонд з Німеччини надає допомогу для переселенців на Волині

Благодійний фонд з Німеччини надає допомогу для переселенців на Волині

1273

Волинь продовжує приймати і підтримувати переселенців з інших областей. Сьогодні начальник Волинської ОВА Юрій Погуляйко особисто відвідав прихисток для внутрішньо переміщених осіб при одному із навчальних закладів Луцька.

Наразі тут перебуває 88 переселенців, з яких – 21 дитина. Київ, Краматорськ, Луганськ, Маріуполь, Харків – сьогодні усі вони мешканці нашої області. Жінки, підлітки і діти, що були змушені покинути свої домівки.

Як розповів керівник навчального закладу, у гуртожитку якого проживають переселенці, люди забезпечені усім необхідним. Днями тут навіть відбувся організований власними силами невеликий концерт. Виступали дітки та дорослі, читали вірші, співали українських пісень. Одна з дівчат – поетеса, що усе життя спілкувалась російською, продекламувала свого першого вірша українською мовою.

Начальник Волинської ОВА Юрій Погуляйко запевнив, що усі вони можуть вважати Волинь своєю домівкою: «Ви усі для нас рідні. Волинь однаково гостинно приймала і прийматиме українців і з Києва, і з Краматорська. Хочу побажати вам здоров’я і миру, і перемоги».

Разом зі своїми заступниками та колегами-волонтерами, очільник області передав діткам-переселенцям дарунки від німецьких волонтерів та іншу допомогу. Пакунки солодощів, ігор та малюнків, яскраво прикрашені однолітками із Німеччини, викликали захват у дітей.

Сильні, бо разом.