Головна Політика Вчителі-куховари: у Рожищі місцеві педагоги готують для переселенців

Вчителі-куховари: у Рожищі місцеві педагоги готують для переселенців

1289

З початку воєнних дій до Рожищенської громади почали прибувати мешканці з регіонів, де велись активні бойові дії. Аби допомогти людям, які тікали від жахів війни, трудовий колектив місцевого ліцею взяв на себе приготування їжі для переселенців.

Станом на сьогодні більше тисячі внутрішньо-переміщених осіб проживають на території Рожищенської територіальної громади. До ініціативи колективу ліцею долучились працівники дитячого садка, а також місцеві підприємці, що забезпечують господинь продуктами.

Двічі на день вчителі-куховари готують свіжу домашню їжу для людей, яких війна позбавила такої можливості. Їдальня працює на базі ліцею та годує новоприбулих мешканців безкоштовно.

Начальник Волинської ОВА Юрій Погуляйко відвідав рожищенських педагогів, аби особисто передати продуктовий вантаж від колег-волонтерів з Німеччини та подякувати жінкам: «Дякую вам за роботу та небайдужість. Волинь славиться гостинністю саме завдяки своїм людям. Дякую, що допомагаєте і робите це з турботою. Ми всі українці і завдяки єдності переможемо».