Головна Політика Будівельна готовність реконструкції НВК у селі Вербка Ковельського району – понад 60%

Будівельна готовність реконструкції НВК у селі Вербка Ковельського району – понад 60%

909

За дорученням голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка, його перший заступник Сергій Мовенко, 26 жовтня 2021 року оглянув хід будівельних робіт у навчально-виховному комплексі с. Вербка Ковельського району.

Нагадаємо, що у 2020 році в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» школу у Вербці також реконструювали. Тут збудували спортивний та актовий зали, їдальню, котельню, спортивні майданчики, бігові доріжки та покращили благоустрій прилеглої території.

У 2021 році тут стартували ремонтні роботи у приміщенні, де розташовуватимуться частина кабінетів для навчання школярів, а також дитячий садок.

«Цього  року на реконструкцію навчального закладу у селі  Вербка спрямовано більше 18 млн гривень цільової субвенції із державного бюджету», – зазначив Сергій Мовенко.

Як повідомив керівник підрядної організації ТОВ «Волиньекобуд» Михайло Шипелик, наразі на об’єкті завершені усі підготовчі роботи, зокрема всередині приміщення будівельники уже залили чорнові стяжки та встановили сантехніку.

«Також плануємо повністю завершити зовнішні роботи з утеплення фасаду, покрівлі і приміщення школи, – розповів Михайло Шипелик. –  На даному етапі готовність об’єкта складає більше 60%».

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації