Головна Політика Делегація з Луцька вивчала досвід у сфері реабілітаційної медицини в Державі Ізраїль

Делегація з Луцька вивчала досвід у сфері реабілітаційної медицини в Державі Ізраїль

544

6-9 грудня делегація представників Луцької міської ради та фахівців галузі медицини з нашої громади на чолі з секретарем Луцької міської ради Юрієм Безпятком відвідала реабілітаційні центри Держави Ізраїль з навчально-ознайомчими візитами. Мета візитів — запозичення кращих практик у сфері реабілітаційної медицини. Навчальна поїздка відбулася за організаційного сприяння Посольства України в Державі Ізраїль.

В межах візиту відбулася зустріч делегації з Надзвичайним і Повноважним Послом України в Державі Ізраїль Євгеном Корнійчуком. Сторони обговорили можливі шляхи співробітництва, зокрема у сферах охорони здоров’я та реабілітаційної медицини. Євген Корнійчук розповів про допомогу, яку Держава Ізраїль та її громадяни надають українцям з початку війни.

 

Програма навчального візиту включала відвідання реабілітаційних центрів «Левінштейн» та «Шиба». Ці заклади вважаються одними з кращих як в Ізраїлі, так і у світі. Фахівці центрів поділилися передовим досвідом через презентації, дискусії та екскурсії відділеннями.

 
 
 

В межах візиту до Ізраїлю делегація ознайомилась з кращими практиками реабілітації, які застосовуються у медичному центрі «Хадасса». Окрім цього, було здійснено візит до медичного центру «Барзілай» у місті Ашкелон, де українські захисники проходять курс реабілітації та відновлення, де здійснюється протезування.

 
 

Програма візиту була надзвичайно корисною та насиченою робочими зустрічами та практичними рекомендаціями. Отримані в результаті навчально-ознайомчих зустрічей знання допоможуть фахівцям якнайкраще облаштувати та розвинути роботу реабілітаційного центру в нашому місті, забезпечивши надання максимально корисних і якісних послуг українським військовослужбовцям.

 

 

Управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності