Головна Листи За кошти працівників міської ради Луцька придбано 10 автомобілів для військових

За кошти працівників міської ради Луцька придбано 10 автомобілів для військових

678

Автопарк українських військових поповнився ще на 10 автомобілів. Їх придбали за кошти працівників Луцької міської ради, які вони здають як одноденний заробіток. Переважна більшість машин підвищеної прохідності, є також мікроавтобус.

Луцький міський голова Ігор Поліщук особисто оглянув автівки і зазначив, що станом на сьогодні їх найчастіше просять з передової.

 
 
 
 
 
 
 

“Ми придбали десять автомобілів за кошти наших працівників, зібрані за останні три місяці. На автомобілі на даний час є найбільший запит, тому вирішили зібрати серйозну суму коштів — це, фактично, півтора мільйона гривень. Таким чином, ми намагаємось підтримати наших воїнів, тому що сьогодні в умовах снігу, а іноді й болота, автомобілі дуже важливі, адже треба швидко рухатись, щоб оперативно виконувати ті завдання, які стоять перед ними”.

 
 
 
 
 

Авто будуть передані для потреб 14-ї та 65-ї бригад, 32 реактивного артилерійського полку, нашої 100 бригади ТРО, ДУК ПС, ОЗСП “Любарт” та батальйону “Сонечко”.

З доставкою авто з-за кордону допоміг секретар міської ради Юрій Безпятко, а вже в п’ятницю частину автомобілів повезе на фронт член виконавчого комітету, волонтер Сергій Балицький, який також роздобув вісім запасних комплектів гуми на ці автомобілі.

 

Позашляховики та бус пройшли технічне обслуговування, щоб приїхати на передову та відразу виконувати свої завдання. Всього працівники міської ради з початку повномасштабного вторгнення пожертвували для потреб військових понад 4 мільйони гривень.

 
 
 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)