Головна Політика Делегація з Луцька взяла участь у ХVІ Міжнародному ярмарку громадського транспорту «TRANSEXPO»

Делегація з Луцька взяла участь у ХVІ Міжнародному ярмарку громадського транспорту «TRANSEXPO»

692

Делегація Луцької міської ради у складі заступника директора департаменту економічної політики Юлії Дацюк та заступника директора цього ж департаменту, начальника відділу інвестиційної політики Сергія Омельчука 12-14 жовтня 2022 року взяли участь у ХVІ Міжнародному ярмарку громадського транспорту «TRANSEXPO», який відбувався в місті Кельце (Республіка Польща).

 

В ході ділового візиту луцькою делегацією вивчався доступний ринок громадського транспорту, адже на майже 8000 квадратних метрів площі свої новинки представили 100 експонентів із 9 країн.

Зокрема, проведено переговори, а також запрошено до участі в майбутньому тендері потенційних постачальників тролейбусів, які можуть брати участь у спільного з Європейським інвестиційним банком Проєкті «Міський громадський транспорт України ІІ», реалізація якого розпочнеться незабаром.

 

Також, з метою покращення транспортного забезпечення сільських територій з містом, вивчалась цінова політика та технічні характеристики автобусів середньої пасажиромісткості іноземного виробництва.

Виставка була насичена зустрічами, розмовами, прем’єрами транспортних засобів та технологічними рішеннями. Варто зазначити, що на виставці були присутні також відповідальні за громадський транспорт посадовці з Вінниці, Івано-Франківська, Львова, Чернівців та Ужгорода.

Попри воєнний стан та рсійську агресію, ми впевнені у нашій перемозі та будуємо чіткі плани на подальше збільшення комфорту й покращення життя лучан в усіх сферах. Одним із найпріоритетніших напрямків є комфортні пасажирські перевезення.

 

Департамент економічної політики