Головна Цікаво Дизайн квартир від компанії NewDesign

Дизайн квартир від компанії NewDesign

928

Квартира стає місцем відпочинку, захисту від буденних справ, простором для набуття внутрішньої сили. Власники помешкань хочуть зробити житло не лише комфортним, а й привабливим. Щоб втілити в життя власні задуми щодо облаштування інтер’єру, варто скористатися послугами професіоналів. Так, дизайн квартир від студії NewDesign допоможе створити ідеальний простір, де продумана кожна дрібниця.

Чим корисний технічний дизайн проєкт помешкання

Для проведення ремонтних робіт великого значення має технічна складова проєкту. Спеціалісти створюють креслення, де можливо передбачити кожну деталь майбутнього помешкання. Буде передбачено кошторис, що допоможе оптимізувати витрати на ремонтні роботи. Серед інших переваг використання технічного проєкту:

  • можливість прорахувати кожну деталь у приміщенні таким чином, щоб не виникало потреби змінювати планування чи розташування меблів;
  • спрощення демонтажу старих перегородок та приміщень під час перепланування помешкання;
  • отримання креслення приміщення у трьох проєкціях;
  • визначення знаходження комунікацій та технічних приміщень;
  • визначення з типом меблів та побутової техніки;
  • вибір будівельних та оздоблювальних матеріалів.

Замовник матиме комплект документації. Спеціалісти NewDesign виконують 3D візуалізацію майбутнього житла.

Переваги та особливості співпраці зі студією дизайну NewDesign

Дизайнери компанії створюють кожен проєкт приміщення унікальним та застосовують індивідуальний підхід до всіх замовлень. Виконання повного циклу робіт зі створення дизайну інтер’єру допоможе клієнту побачити фінальний результат ще до початку ремонтних робіт.

Щоб замовити дизайни квартир, потрібно зателефонувати до менеджера чи залишити заявку на сайті. Співпраця розпочинається з виїзду майстра на об’єкт протягом 24 годин. Виміри проводяться безкоштовно. Коли замовник визначиться з деталями, між компанією та клієнтом укладається договір на виконання робіт.

Спеціалісти розробляють концепцію та формують технічне завдання. Здійснюється підбір будівельних матеріалів, аксесуарів тощо. Після узгодження з замовником фінальних особливостей проводяться ремонтно-оздоблювальні роботи. Під час створення дизайнерського проєкту та його втілення спеціалісти беруть до уваги кількість мешканців, їхній вік та стать, особисті вподобання, необхідність зон для роботи та відпочинку. Таким чином вдасться створити затишне помешкання для всієї сім’ї.