Головна Політика Делегація з Луцька взяла участь у Конгресі транскордонної співпраці в місті Люблін...

Делегація з Луцька взяла участь у Конгресі транскордонної співпраці в місті Люблін Республіки Польща

580

9-11 жовтня 2023 року делегація з Луцька на чолі з секретарем міської ради Юрієм Безпятком перебувала з офіційним візитом у місті Люблін Республіки Польща, де відбувся Конгрес транскордонної співпраці. Три насичених дні об’єднали давніх партнерів та нових друзів на міжнародній платформі співробітництва.

 

 

 

 

2023 рік став знаковим для Любліна, адже подарував місту титул Молодіжної столиці Європи. Відтак усі заходи цьогорічного Конгресу під гаслом «Місто молоді» були присвячені молодим людям.

Експерти з Польщі, України, Бельгії, Хорватії, Чехії, Грузії, Молдови, Норвегії та Великої Британії ділилися досвідом та надали рекомендації як створювати міста, дружні до молоді, підтримувати молодих людей, залучати їх до життя громади та процесу прийняття рішень.

 

Окремим заходом Конгресу став візит до Вільної економічної зони Любліна, де здійснюють свою діяльність 85 підприємств з польським та іноземним капіталом.

В межах Конгресу відбулася також зустріч офіційної делегації Луцької міської ради з Президентом міста Люблін Кшиштофом Жуком. Він запевнив у своїй непохитній та всесторонній підтримці українців у цей надскладний період війни, готовність до залучення до післявоєнної відбудови України та висловив сподівання на подальшу успішну співпрацю в межах нових фінансових інструментів.

 

 

Управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності