Головна Військо Міський голова Луцька Ігор Поліщук передав військовим автомобіль КІА

Міський голова Луцька Ігор Поліщук передав військовим автомобіль КІА

1040

12 жовтня, Луцький міський голова передав військовим 1-ї окремої штурмової бригади спеціального призначення ім. Івана Богуна автомобіль. Йдеться про дизельний КІА SORENTO 2006-го року випуску. Таку техніку просив в Ігоря Поліщука представник вищезгаданої бригади Михайло Корабльов. Чоловік місяць перебував на реабілітації у Луцьку, тож через соцмережі озвучив міському голові прохання своїх побратимів.

 
 
 

Рамний позашляховик технічно справний, обслужений, має камуфляжне фарбування і нову гуму. Вартість машини — 4,5 тисячі доларів. Гроші на її купівлю зібрали працівники Луцької міської ради та її структурних підрозділів.

 
 
 
 
 

Автомобіль відправиться на Харківський напрямок. Разом з ним до наших бійців поїде дизельний автономний обігрівач. Прилад добре себе зарекомендував у польових умовах, відтак потреба у ньому з настанням холодів лише зростатиме,- зауважив Ігор Поліщук.

 
 
 

Цікаво, що за кошти працівників Луцької міської ради, зібраних помісячно як одноденний заробіток, волонтери придбали більше півсотні автівок, а також багато різних матеріальних цінностей. А загалом з бюджету громади з початку повномасштабного вторгнення на Збройні сили України виділено понад 245 млн грн.

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 777937, 724727)