Головна Політика Делегація з Володимира уперше відвідала місто-партнер Расейняй

Делегація з Володимира уперше відвідала місто-партнер Расейняй

809

Цими вихідними, 17-18 вересня, делегація з Володимирської міської ради вперше відвідала литовське місто-партнер Расейняй. Робоча поїздка, в якій узяли участь секретар міської ради Іван Юхимюк, начальник відділу міжнародної діяльності та туризму Катерина Підгурець та директор туристично-інформаційного центру Ірина Ковальчук, відбулась на запрошення литовських партнерів відвідати святкування 769-го дня народження Расейняя.

День міста збігся також із районним фестивалем «Осінній сад громади», тож аби привітати Расейняй, до Литви, окрім української делегації, завітали представники міст-партнерів з Польщі, Латвії та Естонії. Під час офіційних урочистостей на сцені у міському парку представники Володимирської міської ради подякували  за допомогу та підтримку,  побажали Расейняю стрімкого розвитку, процвітання та найкращого майбутнього для міста та його мешканців. Долучились до вітального слова і лікарі Володимирського ТМО, які також перебували у місті, подякувавши за можливість обміну досвіду з колегами з Расейняйської районної лікарні.

В межах візиту володимирська делегація узяла участь в урочистій ході з нагоди Дня міста, офіційній частині святкування, а також відвідали низку святкових заходів. Окрім цього, побували у місцевому туристично-інформаційному центрі, де ознайомились з особливостями його роботи.

До слова, офіційно партнерство між містами Володимир та Расейняй розпочалось цього року 12 липня. Відтоді литовські партнери активно допомагають Володимиру  гуманітарною допомогою медичного спрямування, діти зі шкіл Володимира мали  можливість оздоровитися в літньому таборі у Расейняйському районі, а наші медики мали нагоду попрактикуватись у тамтешній лікарні. Окрім цього, були проведені зустрічі по обміну корисними практиками між спеціалістами у сфері житлово-комунального господарства.