Головна Політика Визначено переможця конкурсу на вивезення побутових відходів на території Володимирської громади

Визначено переможця конкурсу на вивезення побутових відходів на території Володимирської громади

621

З метою задоволення потреб населення Володимир-Волинської міської територіальної громади у послугах з вивезення побутових відходів на території міської територіальної громади та визначення виконавця даних послуг, який може забезпечити виконання обов’язків на відповідному рівні, виконавчим комітетом Володимирської міської ради було прийняте рішення  №258 від 17.08.2022 «Про проведення  конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення (збирання, перевезення) побутових відходів на території Володимир-Волинської міської територіальної громади» до якої входять м. Володимир, с. Заріччя, с. Федорівка, с.Новосілки, с. Суходоли, с. Орані, с.Ласків, с. Вощатин, с.Дігтів.

Оголошення щодо проведення конкурсу було опубліковано в офіційному друкованому засобі масової інформації газета «Слово правди» від 18.08.2022р. та на офіційному вебсайті міської ради. В результаті на конкурс надійшло дві пропозиції від КП «Полігон»  та КП «Заріччя», які розглянула конкурсна комісія на засіданні 19 вересня.

За результатами проведеного конкурсу переможцем на надання  послуг з вивезення  (збирання перевезення) побутових відходів на території Володимир-Волинської міської територіальної громади (м.Володимир, с.Заріччя, с.Федорівка, с.Новосілки, с.Суходоли, с.Орані, с.Ласків, с.Вощатин, с.Дігтів) визначено комунальне підприємство «Полігон». Дане комунальне підприємство відповідає кваліфікаційним вимогам, передбаченим конкурсною документацією, і може забезпечити надання послуг відповідної якості та кількості.