Головна Політика Депутати Луцької міської ради звернулись до країн-членів НАТО щодо закриття повітряного простору...

Депутати Луцької міської ради звернулись до країн-членів НАТО щодо закриття повітряного простору над Україною

1303

Депутати Луцької міської ради сьогодні під час 29-ї позачергової сесії звернулись до країн-членів НАТО з проханням закрити над Україною повітряний простір.

На початку, Луцький міський голова Ігор Поліщук розповів, що являє собою поняття повітряного простору. Він зазначив, що цей термін означає специфічний військовий режим, який закриває повітряний простір над певною територією для літаків тієї чи іншої держави, військового блоку чи окремої організації. Цей режим дозволяє повністю ізолювати один від одного повітряний та наземний театр бойових дій для іншої сторони, таким чином нівелюючи потенціал до війни у повітрі. Режим закритого неба є відносно недавнім винаходом, але вже застосовувався країнами НАТО протягом 1990-2000-х років в Боснії та Герцеговині, Іраку, Лівії та інших країнах. У зв’язку з цим, щоб зробити масовану атаку із звернень до країн-членів НАТО та до Генерального Секретаря НАТО, сьогодні тисячі органів місцевого самоврядування приймають такі звернення.

“Країни-члени НАТО та Генеральний Секретар НАТО не бажають вводити режим закритого неба над Україною, тому що бояться розв’язання третьої світової війни. Але ми бачимо що Росія вже намагається її нав’язати, втягуючи в цю війну інші країни, такі як Білорусь, пропонує виступити на її стороні іншим країнам. Тому закриття неба — це те, чого зараз найбільше потребує Україна для того, щоб зберегти нашу країну та перемогти у цій війні”, – зазначив Ігор Поліщук.

Президенту США Джо Байдену

Президенту Франції Еммануелю Макрону

Федеральному канцлеру Німеччини Олафу Шольцу

Прем’єр-міністру Великобританії Борису Джонсону

Генеральному Секретареві НАТО Єнсу Столтенбергу

Урядам та парламентам країн-членів НАТО

Послам та дипломатичному корпусу всіх держав НАТО

Звернення

щодо закриття повітряного простору над Україною

Ми, депутати Луцької міської ради, та Луцький міський голова від імені Луцької міської територіальної громади звертаємося до вас на підтримку прохання Президента України Володимира Зеленського про закриття неба над Україною.

В Україні йде жорстока війна. Агресор – Російська Федерація – обстрілює наші міста і села, знищує інфраструктуру та промисловість. Гинуть тисячі невинних мирних жителів, серед яких літні люди, жінки, діти. Гинуть наші військові.

Закликаємо вас негайно закрити повітряний простір над Україною! Це єдиний варіант гарантувати безпеку мирним українцям, убезпечити нашу країну та світ від можливих екологічних і техногенних катастроф.

Загиблі та поранені діти, жінки, зруйновані інфраструктура міст і підприємств, лікарні, школи, дитячі садки, – така ціна вашого зволікання.

Рішення, яке врятує тисячі людських життів, у вас на столі. Саме час проявити свою сміливість, відповідальність та рішучість перед всім світом. Ви можете увійти в історію як політики, які зробили все можливе, щоб зупинити жорстоке кровопролиття та не допустити тисячі людських жертв в цивілізованій Європі у XXI столітті.

Підтримайте нашу країну у боротьбі з російськими окупантами!

З повагою,

Луцький міський голова та депутати Луцької міської ради

Луцький міський голова Ігор ПОЛІЩУК

 

 

br/>Джерело – Луцька міська рада