Головна Політика Звернення Луцького міського голови щодо ситуації в громаді станом на 7 березня

Звернення Луцького міського голови щодо ситуації в громаді станом на 7 березня

1326

Звернення Луцького міського голови щодо ситуації в громаді станом на 9 год. 7 березня

Вітаю, шановні лучани, шановні мешканці громади!

Дякувати Богу, ніч у нашій громаді пройшла спокійно, без обстрілів, без надзвичайних ситуацій. Станом на 9 ранку, усі комунальні служби, організації, установи, які забезпечують поточну життєдіяльність міста, працюють у штатному режимі. Громадський транспорт працює у режимі вихідного дня. Якщо є якісь проблеми і ви бачите, що є недостатня кількість транспорту, то залишайте у коментарях пропозиції. Ми спробуємо працювати з перевізниками, щоб додати певну кількість одиниць транспорту.

Хочу нагадати про те, що відбуваються у нашій громаді навчання. Вони проходять щодня о 13 годині за адресою: вул. Будівельників, 11. Це приміщення нашого комунального закладу “Спорт для всіх”. Навчання передбачає собою різні блоки знань, як необхідно управлятися зі зброєю? Базові навички із самооборони, як необхідно ховатися в укриття? Як користуватися рацією? Як передавати інформацію? Базова медична допомога тощо.

Якщо необхідна довідка, то довідки за телефоном 0971777988.

Також організовуємо інший блок навчань побудинково через голів ОСББ, ЖКП. Якщо ви проживаєте у приватному секторі, також нагадую, що ви можете взяти участь у цих навчаннях, самоорганізувавшись у групи людей. Довідки за телефонами 773160, 773163. Прошу звертайтеся, будь ласка. Ці навчання – вони сьогодні, на жаль, як ніколи, є актуальними і можуть врятувати ваше життя і здоров’я.

Також нагадую для тих людей, які не можуть справитися з відчуттям тривоги, які відчувають потребу у психологічній допомозі. У нас є психологічний штаб, який знаходиться в палаці урочистих подій, там де наше управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, там де наша школа подружнього життя. Якщо ви відчуваєте, що потребуєте допомоги, щоб нормалізувати ваш психологічний стан, провідні психологи міста допоможуть вам безкоштовно. Телефон гарячої лінії 0800400332.

Хочу сказати, що продовжує роботу наш центр допомоги теробороні, Збройним силам України, і в драмтеатрі центральний пункт збору допомоги. Також пункти збору допомоги знаходяться у різних мікрорайонах приміщеннях комунального закладу “Спорт для всіх”.

Прошу зберігати спокій і не піддаватися паніці. Ми обов’язково мусимо перемогти з вірою у Господа, вірою в Україну.

br/>Джерело – Луцька міська рада