Головна Політика Доступ до укриттів, готовність водойм до відпочинку та запобігання пожежам в екосистемах:...

Доступ до укриттів, готовність водойм до відпочинку та запобігання пожежам в екосистемах: в ОВА відбулося комісія ТЕБ та НС

427

13 червня 2023 року під керівництвом начальника Волинської ОВА Юрія Погуляйка пройшло засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС.

Нагадаємо, що з усіх перевірених 1 982-ох захисних споруд на Волині – 20% не готові до використання за призначенням. Причини різні: підтоплення ґрунтовими водами, обмежений доступ, незадовільний санітарний або аварійний стан. Були й такі, що були зачинені на момент перевірки.

«Тому на нараді доручив очільникам РВА та органам місцевого самоврядування спільно з балансоутримувачами укриттів усунити виявлені недоліки та забезпечити цілодобовий доступ населення до них. Також планується розробити щорічні плани покращення захисних споруд та щоквартальний їх огляд», – зазначив Юрій Погуляйко.

Цього року в області визначені 15 місць відпочинку на водних об’єктах. Їх перелік тут➡️ http://surl.li/hzzqu. До слова, кількість таких водойм може збільшуватися у разі звернення. Тож аби запобігти трагічним випадкам у стихійних місцях купань, на комісії вирішили залучати поліцейських офіцерів громад для їх патрулювання.

Як повідомив начальник ГУ ДСНС України у Волинській області генерал-майор служби цивільного захисту Володимир Грушовінчук, у 2023 році на території нашого регіону виникло 33 пожежі сухої рослинності на площі близько 17 га. Тому рятувальники, екологи та правоохоронці проводитимуть рейди, аби запобігти пожежам на природі.