Головна Політика Учора в Ковелі відбулось засідання Громадської ради при міському голові

Учора в Ковелі відбулось засідання Громадської ради при міському голові

337

Учора відбулося засідання Громадської ради. У роботі дорадчого органу взяли участь міський голова Ігор Чайка, секретар міської ради Оксана Багнова, перший заступник міського голови Тарас Яковлев, заступник міського голови Наталія Маленицька, депутати міської ради, керівники структурних підрозділів виконкому, ковельчани.

Серед питань, які обговорювались на засіданні — про стан укриттів. Представник міськрайвідділу ДСНС Станіслав Герук розповів, що на території міста Ковеля знаходиться 3 споруди подвійного значення, 8 протирадіаційних укриттів, 21 сховище та 29 найпростіших укриттів. За результатами нещодавнього обстеження, всі захисні споруди є доступними.

Громадська рада рекомендувала привести до ладу сховище у парку Лесі Українки, яке знаходиться на балансі одного з підприємств залізниці, а також розмістити на дверях закладів торгівлі повідомлення про найближче укриття, аби у разі повітряної тривоги люди розуміли, де вони можуть її перечекати.

Інформація про усі захисні споруди розміщена на офіційному сайті міської ради у рубриці “Анонси”.

Дискутувала Громадська рада щодо дати відзначення Дня міста. Пропонувались різні варіанти. Зокрема, 24 грудня — день надання у 1518 році Ковелю Магдебурзького права, 19 серпня — тоді у 1990 році вперше над нашим містом замайорів синьо-жовтий стяг та перша неділя липня, як є на сьогодні. У результаті було підтримано пропозицію міського голови.

– Цьогоріч ми не плануємо святкувати День міста, як і торік, бо в країні йде війна. Після Перемоги пропоную спокійно визначитись із датою та обговорити варіанти, запропоновані і Громадською радою”, – зауважив Ігор Чайка.

У ході засідання розглянули питання, що стосуються пам’яток історії, культури та архітектури місцевого значення, використання земельних ділянок житлової забудови на вул. Воля, будівництва багатоповерхівки поряд з готелем “Лісова пісня”. Також було внесено зміни до Положення про Громадську раду.