Головна Політика Голобському пункту Ковельського відділення екстреної медичної допомоги планують виділити санітарний автомобіль

Голобському пункту Ковельського відділення екстреної медичної допомоги планують виділити санітарний автомобіль

2609

В управлінні охорони здоров’я ОДА розглянули запит депутата Віктора Козака  щодо виділення автомобіля швидкої медичної допомоги Голобському відділенню Волинського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф та повідомили наступне:

“Державним бюджетом України на 2019 рік реалізується пілотний проект щодо розвитку екстреної медичної допомоги у Вінницькій, Донецькій, Одеській, Полтавській, Тернопільській областях та місті Києві за умовою співфінансування проекту за рахунок місцевих бюджетів.

На сьогодні в Волинській області склалася критична ситуація в службі екстреної медичної допомоги по забезпеченню спеціалізованим автотранспортом.
Парк автотранспорту вкрай зношений. В автогосподарстві підприємства нараховується 98 санітарних автомобілів, з яких 29 знаходяться в оренді підприємства та 12 автомобілів потребують списання за терміном експлуатації і незадовільним технічним станом.

З усіх автомобілів лише 47 відповідають вимогам ДСТУ 7032:2009.

При надходженні автомобілів екстреної медичної допомоги в Комунальне підприємство «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Волинської обласної ради планується виділення санітарного автомобіля Голобському пункту Ковельського відділення екстреної медичної допомоги“.