Головна Політика Голова Волинської облдержадміністрації зустрівся з представником МЗС України у Львові

Голова Волинської облдержадміністрації зустрівся з представником МЗС України у Львові

2912

Робоча зустріч з представником МЗС України у Львові (у Волинській, Львівській, Рівненській та Тернопільській областях) В’ячеславом Войнаровським відбулась у голови облдержадміністрації Олександра Савченка 11 травня 2018 року.

Довідково: У межах своєї компетенції та консульського округу Львова Представництво співпрацює з іноземними дипломатичними та консульськими установами з метою розвитку дружніх відносин України з іноземними державами, розширення економічних, науково-технічних, гуманітарних, культурних, спортивних зв’язків і туризму, сприяє іноземним консульським установам у виконанні ними функцій захисту прав та законних інтересів іноземних громадян, здійснення інспекцій щодо суден, літаків та їх екіпажів, здійснення інших функцій. Представництво взаємодіє з органами державного управління України в межах консульського округу, а також із підрозділами МЗС та закордонними консульськими установами в межах, визначених Консульським статутом, Положенням про МЗС України та Положенням про Представництво МЗС України. Підпорядковується Кабінету Міністрів України.

Як відзначив В’ячеслав Войнаровський, між представництвом та обласною владою Волині завжди спостерігався гарний діалог. Тож мета візиту – налагодження подальшої співпраці. Також дипломат відзначив, що на меті – приділення Волинській області більше уваги. Зокрема у планах Міністра закодонних справ поїздка на терени краю щодо українсько-польських відносин.

Відтак, своєю чергою голова облдержадміністрації Олександр Савченко запевнив, що сприятиме зміцненню співпраці для розвитку області.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.