Головна Політика Громада на Волині отримала автомобіль швидкої допомоги

Громада на Волині отримала автомобіль швидкої допомоги

908

Громада на Волині отримала автомобіль швидкої допомоги

Сьогодні КП «Заболоттівський центр первинної медичної допомоги» отримав спеціалізований медичний автомобіль Volvo S80 Ambulans.

КП «Заболоттівський центр первинної медичної допомоги» потребував заміни наявної карети швидкої допомоги, адже та що є уже давно вийшла з ладу та не придатна для перевезення хворих.

З проханням про розв’язання даної проблеми до голови ОДА Юрія  Погуляйка звернулися медики та мешканці Заболоттівської громади.

Відтак, за особистого сприяння голови облдержадміністрації та благодійної організації «Благодійний фонд «Шведський Центр Допомог» питання вирішено.

Ключі від карети швидкої допомоги Юрій Погуляйко уже передав медикам Заболоттівського ЦПМД.

«Впевнений що цей автомобіль значно покращить якість медичного обслуговування населення та зробить умови роботи лікарів Заболоттівського центру медичної допомоги комфортнішими. Особливо зараз, у час коронавірусної пандемії, коли лікарі змушені працювати цілодобово, – наголосив Юрій Погуляйко. – Спасибі висловлюю благодійникам, які у же не один рік допомагають Волині та Україні».

За словами представника Благодійного фонду, карета швидкої у робочому стані та ще три тижні тому перевозила хворих у Швеції.

Слід зазначити, що Благодійна організація «Благодійний фонд «Шведський Центр Допомоги» уже понад 30 років працюють на території України та Волині, зокрема.

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації