Головна Політика Головне завдання “Луцькводоканалу” — забезпечити максимальну якість води для жителів громади

Головне завдання “Луцькводоканалу” — забезпечити максимальну якість води для жителів громади

485

На цьому наголосив міський голова Ігор Поліщук під час чергового засідання виконавчого комітету, що відбулося сьогодні, 13 березня.

Члени виконавчого комітету затвердили проєктно-кошторисну документацію за робочим проєктом “Реконструкція станції 2-го підйому Дубнівської площадки водопідготовки в м. Луцьк, вул. Дубнівська 26”.

Директор підприємства “Луцькводоканал” Віктор Гуменюк зауважив, що питання водопостачання — дуже актуальне, адже це життя та здоров’я жителів громади. “Станція на Дубнівському водозаборі побудована у 74-75-х роках, обслуговує майже 70% жителів громади. Протягом останніх 50-ти років її не ремонтували, адже це технічно не можливо зробити без повної зупинки водопостачання. Саме від її надійної роботи залежить безперебійне постачання якісної води, придатної для споживання і використання у господарстві. Зараз ми будемо реконструювати певні об’єкти поступово. Будівництво на об’єкті буде тривати протягом цього року, можливо, закінчення робіт — І квартал наступного року. Адже це складний об’єкт”, – зазначив він.

За словами Віктора Гуменюка, метою проєкту реконструкції станції водопідготовки є модернізація технологічної системи, встановлення найсучасніших фільтрів, переобладнання насосних станцій, а також отримання параметрів очищеної води, що відповідають сучасним стандартам якості й безпеки. Інноваційна складова проєкту полягає у застосуванні сучасних технологій KREVOX та Culligan, вона дозволяє також досягнути більшої швидкості фільтрації, що веде до економії на габаритах приміщень і загальних витрат. Технологія забезпечить також надійну в експлуатації систему управління роботою фільтрів, багатошарове і гнучке фільтраційне завантаження, відмінний антикорозійний захист фільтрів.

У підсумку жителі громади отримають повністю оновлену систему станції водопідготовки, яка на роки забезпечуватиме їх надійним водопостачанням, чистою і високоякісною питною водою, що відповідатиме найвищим вимогам контролю.

 

 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 777937, 727427)